✅ The verified answer to this question is available below. Our community-reviewed solutions help you understand the material better.
Чому в стерео-рендерингу для двох очей використовують позаосьову проєкцію (off-axis projection) з асиметричною пірамідою огляду, а не зведення камер (toe-in) з нахилом одна до одної?