logo

Crowdly

Browser

Додати до Chrome

Чому в стерео-рендерингу для двох очей використовують позаосьову проєкцію (off-a...

✅ Перевірена відповідь на це питання доступна нижче. Наші рішення, перевірені спільнотою, допомагають краще зрозуміти матеріал.

Чому в стерео-рендерингу для двох очей використовують позаосьову проєкцію (off-axis projection) з асиметричною пірамідою огляду, а не зведення камер (toe-in) з нахилом одна до одної?
0%
0%
0%
100%
Більше питань подібних до цього

Хочете миттєвий доступ до всіх перевірених відповідей на vns.lpnu.ua?

Отримайте необмежений доступ до відповідей на екзаменаційні питання - встановіть розширення Crowdly зараз!

Browser

Додати до Chrome